سایت بهترین ابزارچهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:45 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

 

خود ارضايي اثرات مخربي بر زندگي زناشويي ميذاره ......


ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:45 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

 

در ادامه ارگاسم

قسمت دوم .....


انزال از مواردي است كه كنترل آن بدون تمرين امكان ندارد. در واقع مي توان اينگونه تشبيه كرد كه بخواهيم به بشكه باروتي كبريت بزنيم و انتظار داشته باشيم كه منفجر نشود! داستان انزال داستان پيچيده اي است ولي بايد گفت كه سنگين ترين عامل در زود رس شدن آن اضطراب مي باشد. استرس ناشي از رابطه در خيلي از افراد تاپيرات جالبي مي گذارد. چيزي كه من آن را انزال پنهان نامگذاري مي كنم . اضطراب و عدم داشتن كنترل كافي بروي مراحل باعث مي شود كه افرادادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:45 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

 

اين مرحله اي است كه افراد بخاطرش رابطه جنسي برقرار مي كنند. ارگاسم وانزال دو مورد كاملاٌ مجزا از يكديگر مي باشند و به اعتقاد من مشكل عمده آقايان از اينجا آغاز مي گردد كه اين دو مرحله مي توانند بدون يكديگر اجرا شوند. ارگاسم هم مي تواند همانند مرحله انزال كامل و يا ناقص باشد. ارگاسم يكي از موارديست كه خانمها در آن خيلي موفقتر از آقايان هستند! البته از نظر


ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:45 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

 

شرايط عقد موقت يا صيغهعقد موقت يا صيغه، داراي شرايط زير است:
1. ازدواج موقت مانند ازدواج دائم، نياز به خواندن عقد و الفاظ مخصوص دارد و با صرف رضايت قلبي درست نمي‏شود.
2. فرق عمده در ازدواج موقت با دائم، اين است كه در عقد موقت بايد مدت ذكر شود كه آيا مثلاً يك ساعت است يا ده سال.
3. مقدار مهريه هم بايد در عقد موقّت،.....

در ادامه مطلب شرايط ديگر را بخوانيد....ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:45 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

 

آيا صيغه دختره باكره بدون اذن پدر با شرط عدم ودخول ضمن عقد جايز است يا خير ؟

آيا دختر و پسر كه با هم ارتباط دارند خودشان مي توانند صيغه محرميت بخوانند ؟

 اگر دختر و پسر ندانند كه اجازه ي پدر دختر براي عقد موقت لازم است و بعد از جاري شدن عقد متوجه آن موضوع بشوند عقد آنها چه حكمي دارد ؟
.

.

.

وسوالاتي ديگر از اين جور سوالها در ادامه مطلب بخوانيد....ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:50 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

خواسته هاي جنسي زنان
در اكثر مواقع كسي كه براي رابطه جنسي  پيشقدم مي شود ،مرد است و در برخي مواقع زنان خواسته هاي جنسي خود را مطرح نكرده و با بي ميلي و گاهي اجبار او را در اين ارتباط مشايعت مي كنند. اما واقعيت اين است كه خيلي از زنان سرد مزاج نيستند و در كنار يك همسر تحريك كننده ،از موجوداتي ترسو و متنفر از رابطه جنسي به قهرمانان داستانهاي عشقي تبديل مي شوند، آيا دوست داريد همسرتان را به يكي از اين قهرمانان تبديل كنيد؟


اين مشخصات مردهايي است كه براي همسرشان شريك جنسي خوبي هستند، شما هم مي توانيد چنين رفتار كنيد :
1- مردهايي كه به آرامي و با ملايمت عشق ورزي ميكنند. براي تحريك همسرشان وقت صرف مي كنند و به او فرصت مي دهند تا شعله ي شهوتش به آرامي روشن شود.

2- مردهايي كه در بستر نيز با همسرشان صحبت ميكنند. آقايوني كه نميخواهند احساساتشان را با كلمات عاشقانه در حين رابطه جنسي بيان كنند، به اين نكته دقت كنند كه بيان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از نزديكي به زن احساس محبوبيت و امنيت مي دهد.

3- مردهايي كه در بوسيدن مهارت دارند. هر بوسه عاشقانه كه بر لبان همسرتان ميزنيد ميتواند به مانند پيامي پرقدرت بر قلب همسرتان فرود مي آيد و او را شعله ور سازد.


4- مردهايي كه با چشمان خود به همسرشان نشان ميدهند او را دوست دارند و به او عشق مي ورزند. اين را بدانيد كه ارتباط چشمي بين دو نفر نيرومند ترين و موثرترين ارتباطات است كه پيامدش فعال شدن چرخه هاي ديگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهي عاشقانه به همسرتان احساس محبوبيت بدهيد و از مزاياي اين ارتباط لذت ببريد.


5- مردهايي كه با موهاي همسرشان بازي ميكنند. فكر نميكنم هيچ زني در دنيا وجود داشته باشد كه درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهاي همسرش در موهاي سرش لذت نبرد !
6- مردهايي كه در تحريك كردن همسرشان به وسيله لمس كردن مهارت دارند. زنها در پروسه آمادگي براي نزديكي نياز دارند كه با نوازش و لمس آرام، آماده عمليات جنسي شوند.
7 – مردهايي كه از ماساژ دادن به همسر خود لذت ميبرند. زبان عشق لمس كردن است، دستهاي شما زايده هايي فيزيكي نيستند بلكه فرستده هايي قوي اند كه نيروي جنسي شما را منتقل ميكنند، با نوازشي عاشقانه معناي واقعي اين جمله را درك كنيد.


8- مردهايي كه عشق خود را در بيرون از اتاق خواب نيز به همسرشان نشان مي دهند و او را به احساس و باور محبوبيت وادار مي كنند . يك «دوستت دارم» ، يك شاخه گل ، يك اس ام اس عاشقانه و يك تك زنگ نيم روزي كه به همسرتان احساس محبوبيت بدهد ، ميتواند در شب هنگام به طوفاني عشقي تبديل شود.

 

9- مردهايي كه پيش از عشق ورزي خود را به لحاظ فيزيكي و جسماني آماده ميكنند. كارهايي ماننده خوشبو كردن دهان، ازاله موهاي زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … ميتوانند براي آماده كردن جسمي شما موثر باشند.
10- مردهايي كه به همسرشان وفادارند .فراموش نكنيد اگر همسرتان حس كند تنها شريك لحظه هاي لذت تان است ،تلاش بيشتري براي لذت بردن مضاعف شما مي كند.ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:50 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

انتقال ايدز از طريق رابطه جنسي دهاني
رابطه جنسي رايج ترين راه سرايت ايدز در جهان است و امكان سرايت از مرد به زن و زن به مرد در رابطه جنسي وجود دارد كه البته به عواملي از جمله مرحله اي از بيماري كه فرد مبتلا در آن به سر مي برد هم بستگي دارد. يعني با ١٠ برابر شدن بار ويروس در خون افراد احتمال سرايت حدودا دو و نيم برابر مي شود.


آيا اچ‌آي‌وي از طريق آميزش دهاني منتقل مي شود؟
بلي، البته خطرش به مراتب كمتر از آميزش واژينال و يا مقعدي است. آميزش دهاني را در دو حالت بايد توضيح دهيم:
حالت اول : فاعل مرد باشد يعني مردي آلت جنسي خود را وارد دهان طرف مقابل بكند:
اچ‌آي‌وي در بسياري از مايعات بدن وجود دارد از جمله مايع مترشحه از غدد كوپر كه مايعي بيرنگ و لزج است و هنگام لذت جنسي در لوله پيشابراه مرد ترشح مي شود. (در كتب احكام به آن مذي مي گويند) بدين لحاظ آميزش دهاني بدون انزال هم مي تواند براي فرد مفعول خطرناك باشد. در هر حال كارهاي زير را مي توان براي كاهش احتمال سرايت اچ آي وي در اين نوع از آميزش دهاني انجام داد:
١- استفاده از كاندوم
٢- پرهيز از انزال داخل دهان
٣- پرهيز از خشونت، فشار زياد و اجبار در آميزش جنسي
٤- پرهيز از گاز زدن آلت مرد
٥- پرهيز از آميزش دهاني در كساني كه ارتوز و پروتز دهاني دارند
٦- پرهيز از آميزش دهاني در مواقع عفونت لثه يا زخم هاي دهاني يا روي آلت مرد

 

حالت دوم : كسي با دهان يا زبان خود ناحيه تناسلي يك زن را تحريك كند:
اچ آي وي در مايعات ترشح شده از واژن در زن كه نقش نرم كنندگي دارند وجود دارد بنابراين اگر كسي ناحيه تناسلي يك زن مبتلا را ليس بزند يا بمكد در معرض ويروس قرار مي گيرد هرچند احتمالش كمتر از حالت قبل است مگر آن كه در زمان خونروي ماهانه اين كار را بكند. همچنين زني كه اين عمل رويش انجام مي شود احتمال آن  كه ويروس از دهان طرف مقابل به او سرايت كند بسيار كم است (مگر خونريزي يا زخمهاي واضح در دهان فرد عامل باشد)ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:50 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

رابطه جنسي طبيعي
در پاسخ به اين سوال كه مفهوم سكس طبيعي چيست، بايد گفت: «طبيعي از چه نظر؛ تعداد، روش، موقعيت و...؟! در يك رابطه جنسي طبيعي بايد هر دو زوج يك سيكل يا چرخه جنسي را به اتمام برسانند.»


اتمام چرخه جنسي در رابطه جنسي طبيعي
دكتر صفري‌نژاد در اين‌باره اظهار داشت: «يك سيكل يا چرخه جنسي از 4 مرحله تشكيل مي‌شود و بايد هر دو زوج در يك رابطه جنسي طبيعي ارگاسم را تجربه كنند. درحالي كه بسياري از مردان نمي‌دانند در يك رابطه جنسي طبيعي خانم‌ها نيز بايد به ارضاي جنسي برسند. بسياري از خانم‌ها هم در طول زندگي ارگاسم را تجربه نمي‌كنند و تعداد قابل‌توجهي از آنها نيز در رسيدن به ارگاسم مشكل دارند و دير به ارگاسم مي‌رسند.»


اين اورولوژيست در ادامه تصريح كرد: «متاسفانه اين روزها داشتن رابطه جنسي غيرمتعارف اهميت زيادي پيدا كرده درحالي كه اينگونه روابط به هيچ‌وجه توصيه نمي‌شوند و باعث بروز عوارض بسيار خطيري به‌خصوص در خانم‌ها مي‌شود كه بايد جداگانه به آن پرداخت.»
اين استاد دانشگاه در پاسخ به اين سوال كه متخصصان به زوجي كه ممكن است شريك زندگي‌اش در برقراري رابطه، رفتارهاي جنسي‌اي را از آنها توقع داشته باشد كه علاقه‌اي به انجام آن ندارد و آن را رد ‌كند، چيست، گفت: «به نظر من يك انسان با تفكر طبيعي هر چيز غيرطبيعي را رد مي‌كند. مگر به ما غذاي مسموم بدهند، مصرف مي‌كنيم؟ يا اگر پيشنهاد شود كه از بالاي پل خودمان را پايين بيندازيم، اين كار را قبول مي‌كنيم؟ كه حالا بخواهي تن به يك خواسته غيرطبيعي بدهي! متاسفانه دليل چنين درخواست‌هايي رفتارهاي جنسي ناهنجار و غيرمتعارف و همگاني شدن مواد ***گرافي است.»


«رابطه جنسي غيرمتعارف به هيچ‌وجه توصيه نمي‌شود و مورد قبول نيز نيست و اين حق طبيعي هر انساني است كه از جسم خود حفاظت كند. مرد يا زن، كالا و متاع نيستند كه طرفين هر طوري كه دلشان بخواهد با آن رفتار كنند. حتي اگر يك از طرفين از شريك زندگي‌اش، تقاضاي داشتن رابطه زناشويي طبيعي و عرفي بكند و بنا به دلايلي، طرف مقابل آمادگي يا تمايل به برقراري رابطه زناشويي در آن موقعيت زماني و مكاني را نداشته باشد، زوج ديگر نمي‌تواند به زور و جبر با وي رابطه برقرار كند. در غير اين صورت اين كار يك نوع تجاوز به عنف محسوب مي‌شود.»ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:50 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

انواع گرايشات جنسي
گرايشات جنسي افراد خود شامل چند دسته ميشود كه اين گرايش تابع عوامل ژنتيكي،شرايط محيطي و اختلالات جنسي و هورموني و حتي انحرافات جنسي گسترده مي شود.


دگر جنس گرايي - هتروسكچوآل
دگر جنس گرايي يا تمايل به جنس مخالف ،طبيعي ترين گرايش جنسي محسوب مي شود و باعث تكامل و حفظ نسل بشر.


همجنس گرايي - هوموسكچوآل
تمايل به جنس موافق ، يك فرد همجنس گرا  تمايلي نسبت به جنس مخالف خود نداشته و ترجيح ميدهد رابطه عاطفي و جنسي با جنس موافق خود داشته باشد، عوامل زيادي ميتواند در هم جنس گرايي نقش داشته باشد نوع تريبيت (برخورد والدين در دوران كودكي، بعنوان مثال والديني كه خواستار داشتن فرزند پسر بودند اما چون صاحب فرزند دختر شده اند ظاهر او را همانند پسران ، موهاي مدل پسرانه لباسهاي پسرانه اسباب بازي هاي پسرانه هم بازي هاي پسر و برخورد پسرانه با وي  انتخاب نموده كه در رشد عاطفي و جنسي تاثير گذار بوده است)، عوامل ژنتيكي و هورموني نيز تاثير گذارند.

 

هردو جنس گرايي - بايسكچوآل
همانطور كه از عنوان مشخص است ، ميل به هر دو جنس موافق و مخالف ، ممكن است اين حالت در سنين 20 تا 25 سال در افراد شكل شديد تري به خود بگيرد و بعد از اين سنين كم كم يك فرد هر دو جنسگرا ،كم كم تنها تمايل دگر جنس گرايي به خود بگيرد اما ممكن هم هست فردي تا آخر عمر تمايل هر دو جنسگرايي را داشته باشد ، در دختران آسيبهاي روحي ناشي از ارتباط نادرست با جنس مخالف ميتواند آنها را به برقراري رابطه عاطفي به جنس موافق سوق دهد.


هيچ جنس گرايي - ايسكچوآل
عدم تمايل به برقراري رابطه عاطفي و جنسي  با فردي ديگر اعم از جنس موافق و جنس مخالف را گويند.


هر جنس گرايي- پن سكچوآل
ميل فرد به رابطه جنسي با هر نوع جنسيت و هر نوع گرايشي (نه به معناي رابطه جنسي با همه كس) فارق از مسائل عاطفي ، سن ، جنسيت ، اندام، دستگاه تناسلي و ... اين افراد تنها كيفيت  رابطه جنسي را دنبال ميكنند.


احكام اسلام و گرايشات جنسي
در احكام دين اسلام ، رابطه جنسي تنها بين دو جنس مخالف آنهم در بستر ازدواج مورد قبول است و هر رابطه اي جز آن حرام است.ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:50 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

روشهايي براي پيشگيري از تجاوزات جنسي
تجاوز جنسي به معني انجام نزديكي جنسي با فرد، بدون رضايت اوست. بهترين ابزار براي جلوگيري از بروز چنين اتفاقي، داشتن آگاهي بيشتر نسبت به اين موضوع است. اگر جايي يا با كسي بوديد كه چندان احساس امنيت  و راحتي نمي‌كرديد، هميشه به غريزه خودتان اعتماد كنيد.


نكات ايمني زير به پايين آوردن احتمال بروز تجاوز جنسي كمك مي‌كند:
چيزهايي همراه خود داشته باشيد كه بتوانيد در چنين موقعيتي براي جلب توجه  و كمك گرفتن از آنها استفاده كنيد (مثل سوت يا آژيرهاي شخصي).


بد نيست در يك كلاس دفاع شخصي ثبت‌نام كنيد. اينكار اعتماد به‌ نفس شما را بالا برده و باعث مي‌شود مهارت‌هايي عالي براي چنين موقعيت‌هايي ياد بگيريد.
سوار اتومبيل غريبه‌ها نشويد. اگر مي خواهيد از تاكسي استفاده كنيد، فقط سوار اتومبيل هاي مجاز با آرم و تابلوي تاكسي شويد. اگر ماشين شخصي خودتان وسط خيابان خراب شد و كسي پيشنهاد كمك به شما داد تا شما را تا مسيري برساند، از آن فرد بخواهيد با پليس يا نيروي كمكي تماس بگيرد و خودتان در ماشين نشسته و درها را قفل كنيد.


اگر كسي به شما حمله كرد، بلند داد بزنيد.
از راه رفتن يا دويدن در محل‌هاي خلوت و كم‌رفت‌ و آمد خودداري كنيد. سعي كنيد براي چنين فعاليت‌هايي حتماً دوستي را همراه خود داشته باشيد. همچنين بهتر است اين فعاليت‌ها را در روز روشن انجام دهيد.


در زمان رانندگي درهاي اتومبيلتان را قفل كنيد و هميشه ماشينتان را در محل‌هايي باز و روشن پارك كنيد.
درها و پنجره‌هاي خانه را قفل كنيد.
در وسايل نقليه عمومي هميشه نزديك به راننده يا صندلي جلو بنشينيد. از نشستن كنار پسرها و مردهاي غريبه خودداري كنيد.

 

وقتي تنها بيرون هستيد:
از تنها ماندن با كساني كه نمي‌شناسيد يا اعتمادي به آنها نداريد خودداري كنيد.
• از جايي كه هستيد و كساني كه دور و برتان هستند آگاه باشيد. هيچوقت در هر دو گوشتان هدفون نگذاريد.
تلفن‌همراهتان را هميشه پر شارژ كنارتان داشته باشيد.
از رفتن به محل‌هاي دورافتاده خودداري كنيد.
در محل سكونت، محكم، قوي و با اعتمادبه‌نفس رفتار كنيد.


در ميهماني‌ها يا ساير مكان‌هاي اجتماعي:
با دوستانتان به ميهماني برويد و درغيراين صورت كنار كسي باشيد كه مي‌شناسيد.
از نوشيدن مشروبات الكلي خودداري كنيد. از دست كسي كه نمي‌شناسيد، نوشيدني نگيريد و نوشيدني و خوراكي خود را نزديك به خودتان نگه داريد.
هيچوقت با كسي كه نمي‌شناسيد ميهماني را ترك نكنيد.

 

اگر خود را در محيطي يافتيد كه تحت فشار براي روابط جنسي بوديد كه نمي‌خواستيد:
خيلي روشن براي فرد مقابل توضيح دهيد كه نمي‌خواهيد اين كار را بكنيد. يادتان باشد، هيچوقت نبايد  مجبور به انجام كاري شويد كه نمي‌خواهيد.
از اطراف خود آگاه باشيد و بدانيد كه چطور بايد از هر موقعيتي فرار كنيد.
با يكي از دوستان يا اعضاي خانواده يك كلمه رمز داشته باشيد تا در شرايطي كه براي چنين عملي تحت فشار قرار مي‌گيريد از آن استفاده كنيد.
اگر لازم بود براي ترك كردن آن شرايط، دليلي سر هم كنيد.ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ]