سایت بهترین ابزار


 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:36 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )
زنان در رابطه زناشويي از شوهرشان چه مي خواهند.
با خواندن اين مطلب متوجه مي شويد همسرتان از شما چه مي خواهد ...

گروه اينترنتي پرشين استار | www.Persian-Star.org

 


زنان معمولا آرزو مي كنند شوهرانشان دركشان كنند و بفهمند در ذهن آن ها چه مي گذرد. گرچه شناختن زنان چندان كار آساني نيست، اما تلاش براي دستيابي به اين شناخت همواره مورد تقدير قرار گرفته است. از اين رو در اين مطلب قصد داريم در خصوص مواردي صحبت كنيم كه هر خانمي مايل است همسرش در مورد او بداند و درك كند. پس با ما همراه باشيد.

1. روزهاي خاص را به خاطر داشته باشيد

مردان بايد بدانند به يادداشتن روزهاي خاص و داشتن رفتاري خاص در آن روز نه تنها ضرري ندارد، بلكه ارتباطشان را با همسرشان بهتر و صميمي تري مي كند. در حقيقت روزهاي تولد، سالگردها يا هر تاريخ مهم ديگر ممكن است براي شما اهميت زيادي نداشته باشد، اما براي همسرتان قطعا بسيار مهم است.

2. با هم به خريد برويد

اين يك واقعيت جهاني است كه زنان عاشق خريد هستند. مهم نيست چه زماني به خريد برويد، آنچه مهم است شادي خانم ها هنگام خريد است و آنچه اين شادي را دوچندان مي كند، همراهي مرد خانواده است؛ بنابراين به آقايان توصيه مي شود به جاي تنها گذاشتن همسرشان در زمان خريد، او را همراهي كرده و به او كمك كنند؛ چرا كه مطمئنا بلافاصله پس از انجام خريد، با همسري شاد و خوشحال مواجه مي شوند كه بيشتر دوستشان دارد.

3. دوستان مهم هستند

اگر همسرتان مي تواند با دوستان شما كنار بيايد، پس چرا شما نتوانيد؟! براي زنان، دوستانشان مثل خانواده دوم هستند و نظر دوستانشان برايشان مهم است؛ بنابراين به دوستانشان احترام بگذاريد يا حداقل تلاش كنيد با آن ها خوب باشيد.

4. از نظر عاطفي در دسترس باشيد

زنان مي خواهند شوهرانشان تكيه گاه عاطفي آن ها باشند؛ يعني مي خواهند زماني كه از نظر عاطفي ناراحت هستند، بتوانند بر روي او حساب كنند؛ پس به نوعي رفتار نكنيد كه انگار به فكر او نيستيد و او بايد خودش به تنهايي به حالت عادي بازگردد؛ سعي كنيد به حرف هايش گوش كنيد، دركش كنيد و كنارش باشيد.

5. آنچه براي او نمي پسندي، بر خود هم مپسند

قانون بايد براي همه قانون باشد. اگر نمي خواهيد همسرتان با كسي هم كلام شود يا نمي خواهيد او با شخص خاصي نشست و برخاست كند، آن قانون را در مورد خودتان نيز اعمال كنيد. نگرش بدون جانب داري و تعصب، كليد رابطه توأم با شادي است.

6. حس شوخ طبعي تان را بهبود ببخشيد

اگر حس شوخ طبعي خوبي داريد، در مسير موفقيت هستيد؛ چون زنان معمولا مردان شوخ طبع را دوست دارند. اگر اين خصوصيت را نداريد، بهتر است چند لطيفه ياد بگيريد و در فرصت مناسب براي همسرتان تعريف كنيد. او را بخندانيد و به اين وسيله او را بيشتر عاشق خود كنيد.

7. به او كمك كنيد

ممكن است زنان هميشه تقاضاي لطف يا كمك نكنند، اما آن ها هميشه آرزو مي كنند كه شما دستشان را بگيريد و كمكشان كنيد. اگر به همسرتان در كارها كمك كنيد، او حس مي كند، پيوند عاطفي عميق تري با شما دارد و مي تواند در صورت لزوم به شما تكيه كند.

8. از تلاش هايش قدرداني كنيد

گفتن حرف هاي خوب در مورد همسرتان چيزي از شما كم نخواهد كرد. اما اعتماد به نفس همسرتان را بالا مي برد و خوشحالش مي كند. بسياري از مردان هنگامي كه همسرشان مرتكب اشتباهي مي شود، از او انتقاد مي كنند، اما در قبال كارهاي خوب از او قدرداني نمي كنند؛ پس بدانيد زماني كه همسرتان لباس هاي مورد علاقه شما را مي پوشد، برايتان هديه مي خرد يا غذاي مورد علاقه تان را تهيه مي كند، مي خواهد كار غافل گير كننده اي براي شاد كردن شما انجام دهد؛ پس از او قدرداني كنيد تا برق عشق را در چشمانش ببينيد.

9. هرگز او را احساساتي نناميد

زنان از اينكه همسرشان آن ها را احساساتي و حساس بنامند، بيزارند. شايد در مواقعي خاص عكس العمل افراطي نشان دهند، اما علتش اين است كه براي آن موضوع نگران هستند؛ پس به جاي زدن اتهام احساساتي بودن به او، دركش كنيد و در صورت امكان مشكلش را برطرف كنيد.

10. شيك پوش باشيد، اما زياده روي نكنيد

زنان دوست دارند همسرشان شيك پوش باشد و خوش تيپ به نظر برسد؛ اما زياده روي كردن در اين كار زود ناراحتشان مي كند؛ پس سعي كنيد هيچ وقت لباس هاي خيلي تنگ يا رنگ هايي كه خيلي جلب توجه مي كنند، نپوشيد.

- حالا ديگر مي دانيد كه براي خوشحال كردن همسرتان بايد به چه نكاتي توجه كنيد؛ البته تعداد نكات لازم، بسيار بيشتر از مواردي است كه در اين مطلب ذكر كرديم. اما توجه و عمل به همين چند نكته ساده نيز مي تواند رنگ و بوي ديگري به زندگي تان ببخشد.

منبع: مجله موفقيت

پرشين استارادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:36 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

غذاهاي مفيد براي تقويت فعاليت جنسي مردان

در كنار غذاهاي اصلي،مواد غذايي زير مي‌توانند تاثير زيادي بر افزايش قواي جنسي در مردان داشته باشند.

مهمترين عامل در فعاليت جنسي مردان قدرت و مدت ماندگاري نعوذ است . براي اين منظور سلامت سيستم جريان خون الزامي است بنابراين پيشگيري از بيماريهاي موثر بر رگها از جمله ديابت و چربي خون بالا ضروري است. پس تا مي‌توانيد از انواع ميوه ، سبزيجات ، حبوبات و پروتئينهاي ساده مصرف كنيد .

آب انار:

يكي از مواد غذايي مفيد در تقويت نيروي جنسي مردان مصرف آب انار است.بر اساس پژوهشهاي انجام شده ، ميزان اختلال نعوذ در مردان بدنبال مصرف آب انار به ميزان قابل توجهي كاهش پيدا كرده است .

براي رسيدن به ميزان مطلوب ، بايد روزانه يك ليوان آب انار طبيعي نوشيد . اين نوشيدني در فصل پاييز براحتي در دسترس است اما در ديگر فصلها مي‌توان از رب انار استفاده كرد. شربتي با غلظت دلخواه از رب انار تهيه كنيد و روزانه يك ليوان از آن را بنوشيد . هرگز از آب انار غافل نشويد.

سالاد ميگو :

ميگو سرشار از عنصر روي است و سبزيجات برگ پهن مثل كاهو مقدار زيادي اسيد فوليك دارند. گوجه فرنگي و ليمو ترش با مقادير بالاي ويتامين ث و روغن زيتون با ويتامين اي مكمل مناسبي براي اين سالاد هستند. اين سالاد با رساندن مواد لازم قدرت اسپرم سازي را افزايش مي‌دهدو سبب افزايش قواي جنسي مي شود. از همين جا به آقايان توصيه مي‌كنم خسيس بازي را كنار بگذارند و با مصرف حداقل هفته‌اي يكبار از اين سالاد هم قواي جنسي خود را تقويت كنند و هم بقيه اعضاي خانواده را با اين دسر خوشمزه به شعف آورند .

سوپ جو :

جو باعث افزايش هورمون تستوسترون در مردان مي‌شود . اشتباه نكنيد ؛ اين افزايش هورمون در مردان اتفاق مي‌افتد و در خانمها هيچگونه تاثير هورموني ندارد. هورمون تستوسترون براي افزايش ميل جنسي لازم است . اين سوپ اگر با برخي سبزيجات معطر بخصوص نعنا و ترخون تهيه شده باشد بسيار مقوي‌تر خواهد شد .

اسفناج :

آيا كارتون ملوان زبل را ديده‌ايد؟ در مردان مي‌توان چنين اثري را ( البته كمي خفيف‌تر ) ديد . اين سبزي سرشار از منيزيوم است كه باعث گشاد شدن رگهاي خوني مي‌شود. به اين ترتيب جريان خون اندام تناسلي قدرت لازم براي نعوذ را تامين مي‌كند .

ليمو ترش :

اين ميوه خوش عطر و طعم ، با تامين ويتامين ث كافي ، تاثير بسزايي بر توليد و تحرك سلولهاي اسپرم دارد. به اين ترتيب كيسه مني در مدت زمان كوتاهتري پر شده و ميل جنسي را افزايش مي‌دهد .

زغال اخته :

اين ميوه ترش و خوشمزه داراي فيبرهايي است كه مانع از جذب كلسترول در دستگاه گوارش مي‌شود.در نتيجه احتمال رسوب اين چربي در رگها كاهش مي‌يابد و كمك موثري بر افزايش جريان خون خواهد بود.

علاوه بر اين اثر طولاني مدت ، تاثير كوتاه مدتي بر جريان خون دارد كه بعضي از متخصصين تغذيه از آن بعنوان وياگراي طبيعي نام برده‌اند .

عسل :

رسيديم به يكي از شگفتيهاي طبيعت . ماده‌اي كه حاصل فرايندي ساده بر روي شهد گلها در بدن زنبور عسل است . انسان با وجود پيشرفت غير قابل انكار تكنولوژي هنوز نتوانسته است عسل مصنوعي بسازد. عسل با داشتن انواع ويتامينهاي گروه ب مي‌تواند در توليد هورمون تستوسترون موثر باشد. پژوهشها نشان داده‌اند كه ماده‌اي حاوي عنصر بور در عسل وجود دارد كه جريان خون و ميل جنسي را در مردان افزايش مي‌دهدادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)

چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:45 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

 

خود ارضايي اثرات مخربي بر زندگي زناشويي ميذاره ......


ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:45 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

 

در ادامه ارگاسم

قسمت دوم .....


انزال از مواردي است كه كنترل آن بدون تمرين امكان ندارد. در واقع مي توان اينگونه تشبيه كرد كه بخواهيم به بشكه باروتي كبريت بزنيم و انتظار داشته باشيم كه منفجر نشود! داستان انزال داستان پيچيده اي است ولي بايد گفت كه سنگين ترين عامل در زود رس شدن آن اضطراب مي باشد. استرس ناشي از رابطه در خيلي از افراد تاپيرات جالبي مي گذارد. چيزي كه من آن را انزال پنهان نامگذاري مي كنم . اضطراب و عدم داشتن كنترل كافي بروي مراحل باعث مي شود كه افرادادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:45 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

 

اين مرحله اي است كه افراد بخاطرش رابطه جنسي برقرار مي كنند. ارگاسم وانزال دو مورد كاملاٌ مجزا از يكديگر مي باشند و به اعتقاد من مشكل عمده آقايان از اينجا آغاز مي گردد كه اين دو مرحله مي توانند بدون يكديگر اجرا شوند. ارگاسم هم مي تواند همانند مرحله انزال كامل و يا ناقص باشد. ارگاسم يكي از موارديست كه خانمها در آن خيلي موفقتر از آقايان هستند! البته از نظر


ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:45 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

 

شرايط عقد موقت يا صيغهعقد موقت يا صيغه، داراي شرايط زير است:
1. ازدواج موقت مانند ازدواج دائم، نياز به خواندن عقد و الفاظ مخصوص دارد و با صرف رضايت قلبي درست نمي‏شود.
2. فرق عمده در ازدواج موقت با دائم، اين است كه در عقد موقت بايد مدت ذكر شود كه آيا مثلاً يك ساعت است يا ده سال.
3. مقدار مهريه هم بايد در عقد موقّت،.....

در ادامه مطلب شرايط ديگر را بخوانيد....ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:45 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

 

آيا صيغه دختره باكره بدون اذن پدر با شرط عدم ودخول ضمن عقد جايز است يا خير ؟

آيا دختر و پسر كه با هم ارتباط دارند خودشان مي توانند صيغه محرميت بخوانند ؟

 اگر دختر و پسر ندانند كه اجازه ي پدر دختر براي عقد موقت لازم است و بعد از جاري شدن عقد متوجه آن موضوع بشوند عقد آنها چه حكمي دارد ؟
.

.

.

وسوالاتي ديگر از اين جور سوالها در ادامه مطلب بخوانيد....ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:50 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

خواسته هاي جنسي زنان
در اكثر مواقع كسي كه براي رابطه جنسي  پيشقدم مي شود ،مرد است و در برخي مواقع زنان خواسته هاي جنسي خود را مطرح نكرده و با بي ميلي و گاهي اجبار او را در اين ارتباط مشايعت مي كنند. اما واقعيت اين است كه خيلي از زنان سرد مزاج نيستند و در كنار يك همسر تحريك كننده ،از موجوداتي ترسو و متنفر از رابطه جنسي به قهرمانان داستانهاي عشقي تبديل مي شوند، آيا دوست داريد همسرتان را به يكي از اين قهرمانان تبديل كنيد؟


اين مشخصات مردهايي است كه براي همسرشان شريك جنسي خوبي هستند، شما هم مي توانيد چنين رفتار كنيد :
1- مردهايي كه به آرامي و با ملايمت عشق ورزي ميكنند. براي تحريك همسرشان وقت صرف مي كنند و به او فرصت مي دهند تا شعله ي شهوتش به آرامي روشن شود.

2- مردهايي كه در بستر نيز با همسرشان صحبت ميكنند. آقايوني كه نميخواهند احساساتشان را با كلمات عاشقانه در حين رابطه جنسي بيان كنند، به اين نكته دقت كنند كه بيان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از نزديكي به زن احساس محبوبيت و امنيت مي دهد.

3- مردهايي كه در بوسيدن مهارت دارند. هر بوسه عاشقانه كه بر لبان همسرتان ميزنيد ميتواند به مانند پيامي پرقدرت بر قلب همسرتان فرود مي آيد و او را شعله ور سازد.


4- مردهايي كه با چشمان خود به همسرشان نشان ميدهند او را دوست دارند و به او عشق مي ورزند. اين را بدانيد كه ارتباط چشمي بين دو نفر نيرومند ترين و موثرترين ارتباطات است كه پيامدش فعال شدن چرخه هاي ديگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهي عاشقانه به همسرتان احساس محبوبيت بدهيد و از مزاياي اين ارتباط لذت ببريد.


5- مردهايي كه با موهاي همسرشان بازي ميكنند. فكر نميكنم هيچ زني در دنيا وجود داشته باشد كه درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهاي همسرش در موهاي سرش لذت نبرد !
6- مردهايي كه در تحريك كردن همسرشان به وسيله لمس كردن مهارت دارند. زنها در پروسه آمادگي براي نزديكي نياز دارند كه با نوازش و لمس آرام، آماده عمليات جنسي شوند.
7 – مردهايي كه از ماساژ دادن به همسر خود لذت ميبرند. زبان عشق لمس كردن است، دستهاي شما زايده هايي فيزيكي نيستند بلكه فرستده هايي قوي اند كه نيروي جنسي شما را منتقل ميكنند، با نوازشي عاشقانه معناي واقعي اين جمله را درك كنيد.


8- مردهايي كه عشق خود را در بيرون از اتاق خواب نيز به همسرشان نشان مي دهند و او را به احساس و باور محبوبيت وادار مي كنند . يك «دوستت دارم» ، يك شاخه گل ، يك اس ام اس عاشقانه و يك تك زنگ نيم روزي كه به همسرتان احساس محبوبيت بدهد ، ميتواند در شب هنگام به طوفاني عشقي تبديل شود.

 

9- مردهايي كه پيش از عشق ورزي خود را به لحاظ فيزيكي و جسماني آماده ميكنند. كارهايي ماننده خوشبو كردن دهان، ازاله موهاي زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … ميتوانند براي آماده كردن جسمي شما موثر باشند.
10- مردهايي كه به همسرشان وفادارند .فراموش نكنيد اگر همسرتان حس كند تنها شريك لحظه هاي لذت تان است ،تلاش بيشتري براي لذت بردن مضاعف شما مي كند.ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:50 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

انتقال ايدز از طريق رابطه جنسي دهاني
رابطه جنسي رايج ترين راه سرايت ايدز در جهان است و امكان سرايت از مرد به زن و زن به مرد در رابطه جنسي وجود دارد كه البته به عواملي از جمله مرحله اي از بيماري كه فرد مبتلا در آن به سر مي برد هم بستگي دارد. يعني با ١٠ برابر شدن بار ويروس در خون افراد احتمال سرايت حدودا دو و نيم برابر مي شود.


آيا اچ‌آي‌وي از طريق آميزش دهاني منتقل مي شود؟
بلي، البته خطرش به مراتب كمتر از آميزش واژينال و يا مقعدي است. آميزش دهاني را در دو حالت بايد توضيح دهيم:
حالت اول : فاعل مرد باشد يعني مردي آلت جنسي خود را وارد دهان طرف مقابل بكند:
اچ‌آي‌وي در بسياري از مايعات بدن وجود دارد از جمله مايع مترشحه از غدد كوپر كه مايعي بيرنگ و لزج است و هنگام لذت جنسي در لوله پيشابراه مرد ترشح مي شود. (در كتب احكام به آن مذي مي گويند) بدين لحاظ آميزش دهاني بدون انزال هم مي تواند براي فرد مفعول خطرناك باشد. در هر حال كارهاي زير را مي توان براي كاهش احتمال سرايت اچ آي وي در اين نوع از آميزش دهاني انجام داد:
١- استفاده از كاندوم
٢- پرهيز از انزال داخل دهان
٣- پرهيز از خشونت، فشار زياد و اجبار در آميزش جنسي
٤- پرهيز از گاز زدن آلت مرد
٥- پرهيز از آميزش دهاني در كساني كه ارتوز و پروتز دهاني دارند
٦- پرهيز از آميزش دهاني در مواقع عفونت لثه يا زخم هاي دهاني يا روي آلت مرد

 

حالت دوم : كسي با دهان يا زبان خود ناحيه تناسلي يك زن را تحريك كند:
اچ آي وي در مايعات ترشح شده از واژن در زن كه نقش نرم كنندگي دارند وجود دارد بنابراين اگر كسي ناحيه تناسلي يك زن مبتلا را ليس بزند يا بمكد در معرض ويروس قرار مي گيرد هرچند احتمالش كمتر از حالت قبل است مگر آن كه در زمان خونروي ماهانه اين كار را بكند. همچنين زني كه اين عمل رويش انجام مي شود احتمال آن  كه ويروس از دهان طرف مقابل به او سرايت كند بسيار كم است (مگر خونريزي يا زخمهاي واضح در دهان فرد عامل باشد)ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۱۸ دى ۱۳۹۵
 
چهار شنبه 17 دي 1395 ساعت 19:50 | بازديد : 0 | نويسنده : . | ( نظرات 0 )

رابطه جنسي طبيعي
در پاسخ به اين سوال كه مفهوم سكس طبيعي چيست، بايد گفت: «طبيعي از چه نظر؛ تعداد، روش، موقعيت و...؟! در يك رابطه جنسي طبيعي بايد هر دو زوج يك سيكل يا چرخه جنسي را به اتمام برسانند.»


اتمام چرخه جنسي در رابطه جنسي طبيعي
دكتر صفري‌نژاد در اين‌باره اظهار داشت: «يك سيكل يا چرخه جنسي از 4 مرحله تشكيل مي‌شود و بايد هر دو زوج در يك رابطه جنسي طبيعي ارگاسم را تجربه كنند. درحالي كه بسياري از مردان نمي‌دانند در يك رابطه جنسي طبيعي خانم‌ها نيز بايد به ارضاي جنسي برسند. بسياري از خانم‌ها هم در طول زندگي ارگاسم را تجربه نمي‌كنند و تعداد قابل‌توجهي از آنها نيز در رسيدن به ارگاسم مشكل دارند و دير به ارگاسم مي‌رسند.»


اين اورولوژيست در ادامه تصريح كرد: «متاسفانه اين روزها داشتن رابطه جنسي غيرمتعارف اهميت زيادي پيدا كرده درحالي كه اينگونه روابط به هيچ‌وجه توصيه نمي‌شوند و باعث بروز عوارض بسيار خطيري به‌خصوص در خانم‌ها مي‌شود كه بايد جداگانه به آن پرداخت.»
اين استاد دانشگاه در پاسخ به اين سوال كه متخصصان به زوجي كه ممكن است شريك زندگي‌اش در برقراري رابطه، رفتارهاي جنسي‌اي را از آنها توقع داشته باشد كه علاقه‌اي به انجام آن ندارد و آن را رد ‌كند، چيست، گفت: «به نظر من يك انسان با تفكر طبيعي هر چيز غيرطبيعي را رد مي‌كند. مگر به ما غذاي مسموم بدهند، مصرف مي‌كنيم؟ يا اگر پيشنهاد شود كه از بالاي پل خودمان را پايين بيندازيم، اين كار را قبول مي‌كنيم؟ كه حالا بخواهي تن به يك خواسته غيرطبيعي بدهي! متاسفانه دليل چنين درخواست‌هايي رفتارهاي جنسي ناهنجار و غيرمتعارف و همگاني شدن مواد ***گرافي است.»


«رابطه جنسي غيرمتعارف به هيچ‌وجه توصيه نمي‌شود و مورد قبول نيز نيست و اين حق طبيعي هر انساني است كه از جسم خود حفاظت كند. مرد يا زن، كالا و متاع نيستند كه طرفين هر طوري كه دلشان بخواهد با آن رفتار كنند. حتي اگر يك از طرفين از شريك زندگي‌اش، تقاضاي داشتن رابطه زناشويي طبيعي و عرفي بكند و بنا به دلايلي، طرف مقابل آمادگي يا تمايل به برقراري رابطه زناشويي در آن موقعيت زماني و مكاني را نداشته باشد، زوج ديگر نمي‌تواند به زور و جبر با وي رابطه برقرار كند. در غير اين صورت اين كار يك نوع تجاوز به عنف محسوب مي‌شود.»ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ]